MISCELLANEOUS / Rugs / Röllakan 15016131
nr 1501 6131
Röllakan
Signerad M, 176x236, wear.
Signerad M, 176x236 cm
Condition: slitage
700
SEK 600
Monday November 7 2022
at 18:46:25
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr